Którą grę lotto warto wybrać?

Wiele osób marzy o dużej wygranej w grze liczbowej. Obecnie oferowanych jest wiele gier, w których obstawia się liczby. Która z nich jest najbardziej opłacalna?
W przypadku, gdy celem gry jest wielomilionowa wygrana, wtedy warto jest rozważyć zakład tak zwanego dużego lotka, obecnie nazywanego lotto. W przypadku tej gry konieczne jest wytypowanie sześciu liczb. Możliwe jest również wykupienie zakładu z opcją gry systemowej. Choć zakład jest wtedy droższy, to dzięki obstawieniu do dwunastu liczb możliwe jest zwiększenie prawdopodobieństwa na trafienie głównej wygranej.

 

Duży lotek jest atrakcyjną grą ze względu na to, iż w przypadku kumulacji możliwe jest wygranie większej sumy niż kilka milionów. W przypadku dużych kumulacji wygrana pierwszego stopnia wynosi nawet kilkadziesiąt milionów. Dlatego choć prawdopodobieństwo prawidłowego wytypowania wygranej pierwszego stopnia wynosi od jednego do czternastu milionów, to wiele osób decyduje się właśnie na tę grę. Atrakcyjność tej gry ma zwykle także związek z tym, iż trafienie trzech liczb z sześciu ma dość duże prawdopodobieństwo, a tyle wystarczy, aby otrzymać najniższą wygraną.

 

Author: sikro.pl