Najlepsze etui i akcesoria do telefonu służbowego.

Najlepiej wyposażone narzędzie pracy – telefon służbowy.

Telefon służbowy jest jednym z największych udogodnień dla pracownika. Współczesne smartfony dają możliwość szybkiego i bardzo komfortowego zarządzania bieżącymi zadaniami, umożliwiają wgląd w niemal wszystkie bazy, systemy i programy służące do obsługi przedsiębiorstwa i dzięki możliwości rozdzielenia spraw prywatnych od służbowych, prowadzą do bezpośredniego zwiększenia efektywności pracy. Doskonałe narzędzie pozwalające na swobodną pracę w terenie i utrzymywanie stałego kontaktu z firmą, jej klientami i kontrahentami.

Zabezpiecz swój telefon służbowy – najlepsze akcesoria do telefonów

Hurtownia GSM Comtrading oferuje najnowocześniejsze akcesoria i etui do telefonów spośród wszystkich produktów dostępnych na rynku. Wyróżnia nas futurystyczne podejście, solidne wykonanie i szeroka gama kolorystyczna.

Etui do telefonu to najważniejszy element służący zapewnieniu ogólnego bezpieczeństwa urządzeniu. Dobór idealnego etui jest uzależnione od rodzaju wykonywanej pracy, w przypadku osób zajmujących się pracą biurową większą uwagę przykuwa się do wyglądu i stylu etui, niż do jego funkcjonalności, czy wytrzymałości. Skórzane etui z klapką i przegródkami na najważniejsze rzeczy, czy stylowy case z ulubioną postacią filmową, wybór jest przeogromny. W takim przypadku podjęcie decyzji o idealnym etui może być trudne, jednak nie można zapominać o dołączeniu odpowiedniego zabezpieczenia ekranu. W codziennym roztargnieniu nietrudno o nieumyślne upuszczenie urządzenia i uszkodzenie ekranu lub obudowy. Osoby trudniące się pracą fizyczną, zwłaszcza wykonujące prace budowlane, czy remontowe powinny zwrócić większą uwagę na odporność na uszkodzenia i poziom bezpieczeństwa, jakie jest w stanie zapewnić naszemu urządzeniu. W tym przypadku najlepiej wybrać etui wykonane z poliwęglanu, a także zastosować odpowiednie zabezpieczenie ekranu.

Zestaw głośnomówiący, czy słuchawka bluetooth?

Podróże służbowe mają być przede wszystkim bezpieczne, dlatego absolutnie nie należy prowadzić rozmów telefonicznych w trakcie jazdy. Wyjątkiem od zakazu jest posiadanie zestawu głośnomówiącego, lub dyskretnej słuchawki bluetooth. W zależności od czasu spędzanego w samochodzie służbowym oraz tego, jak dużo czasu spędzamy poza nim, decyzja o zakupie najbardziej odpowiedniego elementu nasuwa się sama.

Uchwyt i ładowarka samochodowa

Dla pracowników, którzy dużo podróżują i korzystają z nawigacji zainstalowanej w swoim smartfonie, świetnie sprawdzą się uchwyty samochodowe wyposażone w ładowarkę do telefonu. Podróż z wykorzystaniem takich narzędzi przebiegnie szybko, komfortowo i  bezpiecznie, a przede wszystkim punktualnie.

Powerbank

To, co najczęściej prowadzi do nerwów i stresu w trakcie wyjazdów służbowych jest rozładowująca się bateria w telefonie służbowym. Najczęściej dzieje się to w najmniej pożądanym momencie. Musisz szybko zapisać numer telefonu, lub wykonać ważne połączenie, a telefon uparcie wyświetla czerwony migający symbol, by finalnie wyzionąć ducha? Doskonałym rozwiązaniem jest nabycie solidnego powerbanka, który sprawnie uratuje niejedną podbramkową sytuację i przedłuży żywotność telefonu.

Author: sikro.pl